OGŁOSZENIA – WNIEBOWSTĄPIENIE (16.05.2021)

Wniebowstąpienie Pańskie

16.05.2021 r.

1. Dzisiaj na sumie rocznica Pierwszej Komunii dla dzieci klasy czwartej.
2. Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanych za ofiarowanie dla naszej świątyni nowej kadzielnicy i łódki na kadzidło. Bóg zapłać!
Dziękujemy rodzicom dzieci przeżywający rocznicę Pierwszej Komunii za ofiarowanie dla naszej świątyni białych kapłańskich alb do odprawiania Mszy św. Bóg zapłać!
3.Nabożeństwa majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.
4. Od piątku rozpoczęła się Nowenna do Ducha świętego. Dzisiaj w naszej diecezji święcenia diakonatu. Polecamy modlitwie Parafian nowych diakonów.
5. Od najbliższej soboty rozpocznie się w naszej Parafii:
EUCHARYSTYCZNE NABOŻEŃSTWO
40 – GODZINNE
6. W najbliższą sobotę w katedrze przemyskiej święcenia kapłańskie. Polecamy modlitwie księży neoprezbiterów.