Wikariusze

Obecnie w naszej parafii wikariuszami są:

ks. Piotr Bielówka

ks. Radosław Kwolek

 

poprzedni wikariusze:

46 Ks. Radosław Kwolek 2016-
45 Ks. Łukasz Heliniak 2015-2017
44 Ks. Maciej Flader 2013-2015
43 Ks. Paweł Dziob 2011-2016
42 Ks. Paweł Sobol 2011-2013
41 Ks. Dec Sylwester 2009-2011
40 Ks. Babiarz Stanisław 2009-2011
39 Ks. Lewandowski Marek 2008-2009
38 Ks. Dudziak Janusz 2006-2009
37 Ks. Sroka Zbigniew 2006-2008
36 Ks. Wójcik Ireneusz 2004-2006
35 Ks. Ryfa Marek 2003-2006
34 Ks. Hryniak Tomasz 2001-2002
33 Ks. Styrna Dariusz 2001-2004
32 Ks. Kielar Andrzej 1998-2001
31 Ks. Wajda Jacek 1998-2000
30 Ks. Chrząszcz Adam 1996-1998
29 Ks. Jurczak Kazimierz 1996-1998
28 Ks. Kupczyk Bogdan 1994-1996
27 Ks. Bernat Tadeusz 1994-1996
26 Ks. Marszałek Janusz 1993-1994
25 Ks. Dziadowicz Adam 1992-1994
24 Ks. Moskal Antoni 1991-1993
23 Ks. Żygłowicz Tadeusz 1990-1992
22 Ks. Szpila Henryk 1989-1991
21 Ks. Ziaja Tadeusz 1988-1989
20 Ks. Giera Kazimierz 1986-1988
19 Ks. Ciekliński Józef 1984-1986
18 Ks. Czenczek Marian 1981-1984
17 Ks. Bawoł Jan 1977-1981
16 Ks. Burdzy Aleksander 1974-1977
15 Ks. Adamik Roman 1972-1974
14 Ks. Przewrocki Marian 1971-1972
13 Ks. Trelka Kazimierz 1969-1971
12 Ks. Boczar Adolf 1966-1969
11 Ks. Karaś Jan 1964-1966
10 Ks. Głowala Adam 1962-1964
9 Ks. Walski Tadeusz 1961-1962
8 Ks. Sondej Stanisław 1961-1961
7 Ks. Bartmiński Stanisław 1960-1962
6 Ks. Adamiak Stanisław 1957-1960
5 Ks. Moskal Andrzej 1955-1956
4 Ks. Pelczar Michał 1947-1955
3 Ks. Zubek Władysław 1968-1946
2 Ks Nostalek Stanisław 1936-1937
1 Ks. Hołub Bolesław 1922-1935