Proboszcz

Obecnym proboszczem Parafii Besko jest ks. Andrzej Gil.

Poprzednimi proboszczami byli:

 

30 Ks. Gil Andrzej 1994 –
29 Ks. Mikosz Jan 1965 – 1994
28 Ks. Witko Andrzej 1930 – 1965
27 Ks. Bardziński Jan 1930 – 1930
26 Ks. Knap Stanisław 1898 – 1930
knap
25 Ks. Bauer Jan 1898 – 1898
24 Ks. Stankiewicz Franciszek 1881 – 1897
23 Ks. Flajszman Ludwik 1854 – 1881
22 Ks. Zacharski Aleksander 1854 – 1854
21 Ks. Pietruszewski Damazy 1853 – 1853
20 Ks. Kwiatkowski Aleksander 1819 – 1853
19 Ks. Wojtuniewski Feliks 1810 – 1818
18 Ks. Urbański Szymon 1788 – 1810
17 Ks. Chmielowski Gabriel 1770 – 1787
16 Ks. Kierski Józef 1769 – 1769
15 Ks. Szmidziński Wawrzyniec 1743 – 1769
14 Ks. Goźliński Franciszek 1728 – 1743
13 Ks. Sobalski Sebastian 1718 – 1723
12 Ks. Trojnar Maciej 1672 – 1713
11 Ks. Misiałowicz Bartłomiej 1655 – 1672
10 Ks. Dziurkowicz Jan 1655 – 1655
9 Ks. Januszowicz Jan 1652 – 1654
8 Ks. Zaborski Piotr 1642 – 1652
7 Ks. Wojnowicz Jan 1635 – 1642
6 Ks. Bukowiecki Jakub 1634 – 1635
5 Ks. Klimaszewski Paweł 1633 – 1634
4 Ks. Klemensowicz Andrzej 1596 – 1623
3 Ks. Jakub 1594 – 1594
2 Ks. Żydowski Stefan 1590 – 1590
1 Ks. Albert 1586 – 1590