Ogłoszenia parafialne Wniebowstąpienie Pańskie 21.05.2023r.

Dzisiaj na sumie Rocznica Pierwszej komunii świętej dla dzieci z klasy czwartej.

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy.

Dziękujemy rodzicom dzieci, które dzisiaj przeżywają Rocznicę Pierwszej Komunii św. za ofiarowanie dla naszego kościoła – etui na pateny komunijne. Bóg zapłać!

Maj. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godz.18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godz.16.00. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych zostały przygotowane przez Parafię plansze z wklejaniem wizerunków Matki Bożej, które koronował papieskimi koronami Jan Paweł II. W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz.18.00, a w niedzielę po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.

Od najbliższej soboty rozpocznie się w naszej Parafii:

Eucharystyczne nabożeństwo 40 godzinne

Parafia Besko

Sobota 27.05.2023 r.

Godz.    7.30  Msza św. z kazaniem na rozpoczęcie nabożeństwa i adoracja

Godz.  11.00  Msza św. z kazaniem i adoracja

Godz.  18.00  Nabożeństwo majowe i Msza św. z kazaniem

Niedziela 28.05.2023 r. Zesłanie Ducha świętego – Zielone Świątki

Godz.  7.30  Msza św. i adoracja

Godz.  9.15  Msza św. i adoracja

Godz. 11.00 Msza św. i adoracja

Godz. 16.00 Nabożeństwo majowe i  Msza św.

Poniedziałek 29.05.2023 r. Święto NMP Matki Kościoła

Godz.   7.30  Msza św. z kazaniem i adoracja

Godz. 11.00  Msza św. z kazaniem i adoracja

Godz. 18.00  Nabożeństwo majowe, Te Deum, i Msza św. i na zakończenie nabożeństwa eucharystycznego.

„ Wielbię Ciebie w każdym momencie żywy Chlebie nasz w tym sakramencie „

Niech słowa tej pieśni spełnią się w każdej rodzinie i w każdym sercu Parafianki i Parafianina!

PORZĄDEK ADORACJI

Eucharystyczne Nabożeństwo 40 – godzinne

godz.    7.30 – 14.00 – rodziny z dzielnic: Hrabeń, Zakącie

godz.  14.00 – 18.00 – rodziny z dzielnic: Frysztak, Cieplaki, Zapowiedź

godz.  17.00 – 18.00 – Adoracja prowadzona przez KSM

godz.   7.30 – 11.00 – rodziny z dzielnic: Sucha Wieś, POM, Pekum

godz. 11.00 – 16.00 – rodziny z dzielnic: Ogrody, Góry, Podgóry, Mymoń

godz.   7.30 – 14.00 – rodziny z dzielnic: Wola, Porzecze

godz. 14.00 – 18.00 – rodziny z dzielnic: Wieś, dzielnica od torów w stronę Poręb i Poręby

Drodzy Parafianie !

Niech ten święty czas, kiedy wielbimy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i rozważamy Dar jaki zostawił nam Pan Bóg,  będzie dla każdej rodziny naszej Parafii okazją do modlitwy i świadectwa naszej miłości do JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO przez liczny udział w nabożeństwach i adoracji.

Szczęść Boże !

Program nabożeństwa i adoracji jest na stronie internetowej naszej Parafii i wywieszony jest na tablicy ogłoszeń,  prosimy się z nim zapoznać.

W najbliższą sobotę w katedrze przemyskiej święcenia kapłańskie. Polecamy modlitwie księży neoprezbiterów.

KSM organizuje wyjazd na koncert uwielbieniowy: „Jednego Serca Jednego Ducha” w Boże Ciało. Zapisy u ks. Pawła.