Ogłoszenia parafialne III Niedziela Adwentu 17.12.2023r.

Dzisiaj w kościołach filialnych obchodzimy dzień wdzięczności za beatyfikację błogosławionej rodziny Ulmów.

Dzisiaj po Mszach świętych zgłaszanie chorych do spowiedzi i komunii św. przed świętami w domach. Chorych w Besku będziemy odwiedzać jutro w poniedziałek od godz. 8.00.

W tym tygodniu Msza św. będzie odprawiana tylko rano o godz. 6.30 Godzinki a o 7.00 Msza św. ze względu na spowiedź  przed świętami w naszym dekanacie. Kancelaria parafialna czynna po porannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę 24 grudnia – przypada Wigilia.  W przyszłą niedzielę w Besku Mszy św. o godz.16.30 nie będzie. Wigilia – jest to dzień oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Przypominamy Parafianom, że wieczerzę rozpoczynamy czytaniem Pisma świętego o narodzeniu Pana Jezusa z ewangelii świętego Łukasza – rozdział 2, modlimy się za żywych i zmarłych i śpiewamy kolędy. W ten wieczór wykluczamy alkohol.

Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.