Ogłoszenia parafialne 6 Niedziela zwykła 12.02.2023r.

Zbiórka na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, ks. abp. Stanisława Gądeckiego we wszystkich parafiach w Polsce, w niedzielę, 12 lutego 2023 r. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, jako pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Zebrane środki zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska. Jednocześnie Ks. Abp Stanisław Gądecki prosi, aby w niedzielę 12 lutego na wszystkich Mszach św. odprawianych w Polsce, dołączyć do modlitwy wiernych specjalne wezwanie: „Niech dobry Bóg ma w swojej opiece ofiary tej tragedii. Niech zmarłych obdarzy życiem wiecznym, a tym, którzy ocaleli, da nadzieję i duchowe umocnienie”.

W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. wieczornej ks. Paweł zaprasza do salki katechetycznej trójki klasowe z klas 8 a i b na spotkanie przed Bierzmowaniem.

We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.