Ogłoszenia parafialne 6 Niedziela Wielkanocy 14.05.2023r.

1. Dzisiaj Uroczystość Pierwszej Komunii świętej na Mszy św. o godz. 12.00.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe w kościele w Besku o godz. 18.00 – procesja wokół kościoła i modlitwy błagalne o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy – będą obmówione czasie nabożeństwa majowego.

We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski

W piątek początek Nowenny do Ducha świętego. Spowiedź dla dzieci klasy czwartej przed Rocznicą Pierwszej Komunii świętej o godz. 17.00

Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

W przyszłą niedzielę na sumie Rocznica Pierwszej komunii świętej dla dzieci z klasy czwartej.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarowanie dla naszej świątyni dwu kandelabrów procesyjnych dla naszej świątyni. Bóg zapłać!

Dziękujemy za sprzątanie kościoła, a na sobotę prosimy rodziców których dzieci w najbliższą niedzielę mają rocznicę Pierwszej Komunii św.