Ogłoszenia parafialne 31 Niedziela zwykła 5.11.2023r.

Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Zwiastowania NMP przełożona Maria Bacior.

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

Dzisiaj na sumie przyjęcie 12 kandydatów na ministrantów. Serdecznie zapraszamy rodziców ministrantów na tą uroczystość.

Nabożeństwo wypominkowe codziennie po Mszy św. wieczorowej.

10 listopada (piątek)  po Mszy św. wieczornej, spotkanie formacyjne dla rodziców  dzieci pierwszokomunijnych (klasy III).

W sobotę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Zapraszamy Parafian na Mszę świętą w Besku o godzinie 9.00 a po niej apel poległych i złożenie wieńców na cmentarzu parafialnym w Besku, przy obelisku upamiętniającym poległych żołnierzy pierwszej i drugiej wojny światowej.

Na chrzcielnicy są wyłożone kartki wypominkowe na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wypominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy.

Ogłoszenie grzecznościowe Zwracamy się do Parafian z serdeczną prośbą, aby, gdy przyjdzie czas usunięcia z grobów żywych kwiatów po uschnięciu, to bardzo prosimy oddzielić części plastikowe jak: doniczka, folia czy szarfy i wrzucić do kontenera na to przeznaczonego, natomiast części organiczne, jak zwiędłe kwiaty wraz z korzeniami i ziemią złożyć za kontenerami. Ułatwi to pracę i oszczędzi koszty usuwania odpadów z cmentarza. Za zrozumienie i zastosowanie się do tej prośby serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy były lektorów i ministrantów, a dziś już w większości mężów i ojców, którzy chcieliby ponownie  włączyć się do czynnego udziału w liturgii Mszy Św. na spotkani GRUPY LITURGICZNEJ dnia 9 listopada(czwartek) po Mszy św. wieczornej.