Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkiego Postu 3.03.2024r.

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Dzisiaj Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę w Besku o godzinie 16.00 i zmiana tajemnic. Dzisiaj adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska, a w przyszłą niedzielę róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Anna Szul. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza św. w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00.

W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.00 Godzina święta.

W piątek Dzień kobiet – modlimy się w intencji kobiet.

W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy świętej o godzinie 7.00, po południu o godzinie 17.00. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Porębach o godzinie 16.00, a w Mymoniu o godzinie 17.00.

W piątek po Mszy św. wieczorowej ks. Paweł zaprasza rodziców klasy ósmej na spotkanie przed bierzmowaniem młodzieży do Domu katechetycznego.

Dziękujemy Jerzemu i Wojciechowi Zubik za zamontowanie nowych ledowych reflektorów do bocznych kaplic nowego kościoła i na oświetlenie monstrancji. Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszki na Fundację Wzrastanie.