Ogłoszenia parafialne 25 Niedziela zwykła 24.09.2023r.

W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin o godzinie 16.00 – procesja różańcowa do pięciu ołtarzy i zmiana tajemnic różańcowych.

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik, a zatem rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe – za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie dla dzieci Parafia przygotowała w tym roku książeczkę do wklejania tajemnic różańcowych oraz wyklejanki z historią rodziny Ulmów. W kościołach filialnych różaniec codziennie w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.