Ogłoszenia parafialne 21 Niedziela zwykła 27.08.2023r.

Od poniedziałku spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca rano i wieczorem przed Mszą św.

W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We środę o godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża Św. Anny przełożona Janina Suwała, wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych w Porębach i Mymoniu o godz. 15.30 adoracja, spowiedź i Msza święta. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godz. 8.00.

W piątek rozpocznie się Nowenna przed Beatyfikacją rodziny Ulmów.

Pierwsza sobota miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Św. Jadwigi Królowej przełożona Ewa Ćwiąkała. Wieczorem o godz. 20.00 wieczór fatimski.

Spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego w najbliższą sobotę od godz. 17.00. Prosimy rodziców, aby przypomnieli dzieciom o spowiedzi

W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Adoracyjna, od godz.12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii, o godz.16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Anna Szul.