Ogłoszenia parafialne 16 Niedziela zwykła 23.07.2023r.

W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie sprawowany obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na Misje święte.

W poniedziałek wspomnienie św. Kingi o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek święto św. Jakuba Apostoła o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We środę wspomnienie liturgiczne św. Joachima i Anny, dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych. o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W sobotę wspomnienie św. Marty. Marii i Łazarza.

W związku z przeczytanym dzisiaj Komunikatem ks. abpa Adama Szala Metropolity Przemyskiego, zachęcamy serdecznie Parafian do udziału w beatyfikacji rodziny Ulmów w Markowej 10 września 2023r. Zapisy osób na wyjazd przyjmujemy w zakrystii po Mszach św. lub kancelarii parafialnej.

Na stoliku pod chórem wyłożone są foldery na temat rodziny Ulmów i beatyfikacji prosimy Parafian, aby zabierać te foldery do rodzin, niech będą dobrą lekturą duchową przed beatyfikacją.