Ogłoszenia parafialne 12 Niedziela zwykła 25.05.2023r.

W poniedziałek od godz. 17.00 spowiedź przed odpustem parafialnym.

We wtorek 27 czerwca NMP Nieustającej Pomocy – odpust parafialny. Rano Msza św. z kazaniem o godzinie 7.30, uroczysta suma o godzinie 11.00 na którą zapraszamy: dzieci do sypania kwiatów oraz dzieci klasy trzeciej w strojach pierwszokomunijnych, Parafianki w strojach ludowych – po sumie procesja eucharystyczna Po południu Msza św. z kazaniem o godzinie 18.00.

We czwartek 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych w Besku: rano o godzinie 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 18.00. W kościołach filialnych Msza św. w Porębach i w Mymoniu o godzinie 17.00. Taca z tej uroczystości przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. W tym dniu modlimy się w intencji ks. Pawła i ks. Piotra  – księży wikariuszy posługujących w naszej Parafii.

W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych do NSPJ.

Pierwsza sobota miesiąca rano o godzinie 7.00 msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża MB Częstochowskiej przełożona Helena Folcik, wieczorem o godzinie 20.00 – Wieczór fatimski.

W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża MB Bolesnej przełożona Anna Szałankiewicz.

Do Rady Parafialnej w Parafii Besko zostali powołani:

Besko

Banaś Tomasz ul. Przelotowa

Niemczyk Agata ul. Parkowa

Nycz Arkadiusz ul. Starowiejska

Suwała Ryszard ul. Podkarpacka

Roman Andrzej ul. Kolejowa

Zubik Jerzy ul. Podkarpacka

Poręby

Przybyła Urszula ul. Wiejska

Szul Lesław ul. Wiejska

Pawłowska Joanna ul. Wiejska

Ekiert Sebastian ul. Wiejska

Mymoń

Suwała Michał ul. Leśna

Janik Mariusz ul. Szkolna

Suwała Marta ul. Osiedlowa

Na pierwsze spotkanie i zaprzysiężenie powołanych do Rady Parafialnej w Parafii Besko serdecznie zapraszamy w środę  tj. 28 czerwca na godzinę 19.00 w Besku.

Dziękujemy Parafianom za złożenie ofiar na prace przy naszej świątyni. Bóg zapłać!