Ogłoszenia parafialne 10 Niedziela zwykła 11.06.2023r.

Trwa oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w Besku będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a niedzielę po sumie.

Zakończyła się kadencja Rady Parafialnej. Dzisiaj w kaplicy MB Nieustającej Pomocy jest wystawiona skrzynka do której można wrzucać kartki w wypisanymi kandydatami do Rady Parafialnej, podając jednocześnie ulicę zamieszkania kandydata.

W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Besku poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci na Mszy świętej o godz. 18.00. W kościołach filialnych Msza św. poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci w Porębach i Mymoniu o godz. 16.00.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odpust w kościele filialnym w Porębach o godz. 10.00.

W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Odpust w Milczy suma o godz. 10.30.

Dziękujemy wyznaczonym Parafianom za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, a ponadto orkiestrze OSP z Beska, panu organiście, panu kościelnemu, siostrom zakonnym, Parafiankom w strojach ludowych, lektorom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom pierwszokomunijnym dziewczynkom z Służby Maryi i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać!

W tym tygodniu będzie składka po domach na prace przy naszym kościele, za miesiąc: luty, kwiecień i czerwiec. Zbierane pieniądze będą przeznaczone na zakup i prace montażowe pieców gazowych do naszego nowego kościoła. Prosimy osoby zbierające ofiary o pobranie zeszytów ofiarodawców z kancelarii parafialnej.