Ogłoszenia parafialne 1 Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023r.

Dzisiaj Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w Besku o godz. 16.00. Adoruje róża św. Marii Magdaleny przełożona Maria Rajter w przyszłą niedzielę adoruje róża Matki Bożej Różańcowej przełożona Beata Hedesz i zmiana tajemnic. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza św. w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godz. 10.00.

Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą św.

W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II. W poniedziałek 27.02 po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klasy 3.

We wtorek o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Wspólnota Matki Słowa, zaprasza na wtorek 28. 02 po Mszy św. wieczornej na „Wieczór Chwały”- na którym będziemy przeżywali Adorację Krzyża.

Zapraszamy młodzież klas ósmych na spotkania przygotowujące do Bierzmowania, na czwartek 02.03, godz. 15.30 i w sobotę 04.03 na godzinę 15. Obecność obowiązkowa.

W pierwszy piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy świętej o godz. 7.00, po południu o godz. 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odwiedziny chorych w Besku od godz. 8.00. W kościołach filialnych w piątek o godz. 15.00 spowiedź, Nabożeństwo Drogi krzyżowej i Msza św.

Pierwsza sobota miesiąca rano o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża św. Marty przełożona Maria Szyndler.

Dzisiaj po Mszach św. składka do puszek na misje ad gentes.

W sobotę spowiedź przed bierzmowaniem dla młodzieży, świadków, rodziców od 9.00 do 10.30.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone a w sobotę do sprzątania prosimy rodziców – kobiety i mężczyzn – młodzieży przystępującej do bierzmowania.

Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w tym roku odbędzie się w Sanoku w dniach 14-16 kwietnia 2023r. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń oraz u księdza Piotra. Zapisy do 20 marca.