Ogłoszenia parafialne 1 Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024r.

Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszki na pomoc dla Ukrainy.

Dzisiaj w Besku o godz. 16.00 Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym. Adoruje róża NMP Królowej Polski przełożona Krystyna Szajna. W przyszłą niedzielę na Gorzkich żalach adoruje róża Matki Kościoła przełożona Stanisława Strachocka. Taca z tego nabożeństwa tradycyjnie jest przeznaczona na dekorację i kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu. W kościołach filialnych w niedzielę Msza święta i Nabożeństwo Gorzkich żali w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godz. 10.00.

W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. We wtorek 20 lutego po Mszy św. wieczornej (o godz. 17:40) odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci z  klas III (pierwszokomunijnymi).

We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy św. o godz. 7.00, po południu o godz. 17.00. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej i Komunia św. w Porębach o godz. 16.00, a w Mymoniu o godz. 17.00.

Za tydzień składka do puszek na misje ad gentes.

Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.