Ogłoszenia 5.06.2016

1. Dzisiaj – Niedziela Adoracyjna. Od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic adoruje różą błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty przełożona Kazimiera Kasperkowicz.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3. We wtorek na godzinę 18.00 do kościoła zapraszamy chłopców klasy trzeciej na kandydatów na ministrantów.

4. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jesusa w miesiącu czerwcu w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 16.00.

5. Dziękujemy muzykom  za to,  że tak jak w ubiegłe lata w święta i niedziele miesiąca maja na pół godziny przed nabożeństwem majowym zagrali koncert pieśni maryjnych z balkonu nowego kościoła. Bóg zapłać!