OGŁOSZENIA – 27.10.2020

26 Niedziela zwykła

27.09.2020 roku

 

1. Od jutra nabożeństwa popołudniowe w kościele parafialnym w Besku będą odprawiane o jedną godzinę wcześniej, czyli o godz. 17.00.
2. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
3. We wtorek Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Dzień imienin księdza wikariusza. Polecamy jego osobę modlitwom Parafian. O godz. 17.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
4. We środę o godz. 17.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
5. Od czwartku rozpoczyna się miesiąc październik, a zatem rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe – za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. W kościołach filialnych różaniec codziennie w dni powszednie o godzinie 17.00 prowadzą róże różańcowe.
4. Spowiedź święta przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi prosimy we środę od godziny 16.00.
5. Pierwszy piątek miesiąca, rano o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godz. 15.30 spowiedź, nabożeństwo różańcowe i Msza św. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godz. 8.00.
6. Pierwsza sobota miesiąca, rano o godzinie 7.00 Msza święta i Nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża św. Anny przełożona Janina Suwała, wieczorem o godz. 19.00 ostatni w tym roku wieczór fatimski.
7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe, zmiana tajemnic, adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofia Szul.
8. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla wszystkich Ministrantów w kościele. Zapraszamy na to spotkanie także chętnych chłopców od klasy 3 Szkoły Podstawowej, którzy chcieliby dołączyć się do grona Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej Parafii.
9. W najbliższą środę i piątek po wieczornej Mszy św. w kościele, odbędzie się spotkanie z Absolwentami klas 8 Szkoły Podstawowej, którzy przystąpią w październiku do sakramentu bierzmowania. Na spotkanie w środę zapraszamy Rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania.
10. W sobotę na nabożeństwie fatimskim kandydaci złożą przyrzeczenia abstynenckie i otrzymają poświęcone krzyże.
11. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 tegoroczni absolwenci klasy ósmej przyjmą Sakrament Bierzmowania w kościele parafialnym we Wzdowie. Dojazd własnymi środkami transportu.
12. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.