OGŁOSZENIA – 26.04.2020

3 Niedziela Wielkanocy

26.04.2020 r.

1. W dniach od 26 kwietnia do 2 maja 2020 roku będziemy przeżywać XII Tydzień Biblijny pod hasłem: „Kto we Mnie wierzy, będzie spożywał Chleb życie wiecznego” (por. J 6,35). Nawiązuje on do hasła tegorocznego programu duszpasterskiego „Wielka tajemnica wiary”. Niedziela rozpoczynająca Tydzień Biblijny będzie równocześnie Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Ze względu na panujący w kraju stan epidemii, wszystkie celebracje biblijne, zarówno ogólnonarodowe, diecezjalne czy parafialne, będziemy mogli przeżywać jedynie we własnych rodzinach jako „domowych Kościołach” za pośrednictwem środków masowego przekazu oraz Internetu.
2. Od poniedziałku spowiedź przed I piątkiem miesiąca rano i wieczorem przed Mszą św.
3. W poniedziałek o godz.18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II .
4. We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
5. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. W piątek 1 maja /pierwszy piątek miesiąca/ o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża św. Marty przełożona Maria Szyndler. Wieczorem o godz. 18.00 początek nabożeństw majowych. Nabożeństwa majowe w Besku o godz. 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godz. 16.00.
W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach o godz. 16.30 spowiedź, nabożeństwo majowe i Msza św. W tym dniu z powodu epidemii nie odwiedzamy chorych.
7. W sobotę 2 maja /pierwsza sobota miesiąca/ oraz przeniesiona z niedzieli –Uroczystość NMP Królowej Polski Głównej Patronki Polski i Archidiecezji Przemyskiej.
Porządek Mszy świętej w Besku: rano o godzinie 7.00, suma w za Ojczyznę i w intencji strażaków o godz. 10.00 i po południu o godz. 20.00 pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.
8. W najbliższą niedzielę Niedziela Adoracyjna, od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godz. 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża św. siostry Faustyny przełożona Maria Mroczkowska.
9. Na światło do Bożego Grobu ofiarę złożyli:
– róża Matki Bożej Bolesnej przełożona Maria Kornasiewicz. Składamy serdeczne Bóg zapłać!
10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła.