Ogłoszenia 25.03.2018

1.  W poniedziałek, wtorek i środę Msza święta będzie odprawiana tylko rano o godzinie 7.00.  Kancelaria parafialna czynna będzie tylko po porannej Mszy św.

2. Informujemy Parafian że,  peregrynacja obrazu Jezu ufam Tobie trwa do najbliższego wtorku, a w środę rano prosimy, aby obraz wraz z materiałami na peregrynację przynieść do kościoła i będzie przerwa w peregrynacji do 4 kwietnia 2018 r. po tym terminie obraz wróci do rodzin na peregrynację.

3. Parafia wykonała decyzję konserwatora dotyczącą zmiany drzewostanu wokół zabytkowego kościoła w Besku; wycięto trzy drzewa,. Serdecznie dziękujemy Parafianom, którzy się zaangażowali w te prace. Bóg zapłać!

4. We wtorek spowiedź wielkanocna jest w Zarszynie od 9.30 do 12.00 i od 15.00 do 17.30.