Ogłoszenia 17.04.2016

1. Dzisiaj – niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016 r.

3. Dzisiaj po Mszach św. jak to było głoszone w ubiegłą niedzielę zbiórka do puszki na pomoc dla Szpitala w Sanoku.

4. We wtorek o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

5. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę zapraszamy młodzież trzeciej klasy gimnazjum wraz z rodzicami na Obrzęd wręczenia przez rodziców krzyży bierzmowania swoim dzieciom o godzinie  18.00 w kościele.

6. W sobotę Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.

7. Z woli Papieża Franciszka w przyszłą niedzielę, 24 kwietnia 2016 r. we wszystkich kościołach naszej diecezji zostanie zorganizowana zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy.  Ojciec Święty liczy, że wspólnoty katolickie wielkodusznie odpowiedzą na tę inicjatywę.

8. Dzisiaj po wieczornej Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.

9. Katolickie Stowarzyszenie  Młodzieży organizuje wyjazd na koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się 26 maja (Boże Ciało) o godzinie 19:00 w Rzeszowie. Jest to największy koncert uwielbieniowy w Europie, gromadzący co roku ponad 10 tysięcy widzów.

Wyjazd 26 maja o godzinie 16:00 spod Kościoła.

Koszt wyjazdu – 15 zł. Zgłoszenia przyjmuje ks. Łukasz do końca kwietnia.

10. W najbliższą niedzielę o godz. 900 w kościele parafialnym w Besku odbędzie się spektakl pt. „ św. Jan Paweł II – człowiekiem modlitwy” w wykonaniu młodzieży z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy. Po spektaklu będzie Msza Święta która zwykle jest o godz. 915. Serdecznie zapraszamy w imieniu młodych artystów.