Ogłoszenia 1.12.2013

1.  Dzisiaj rozpoczyna się Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. O godzinie 6.00 Godzinki po nich o 6.30 Msza święta. Pozostałe Msze święte: 9.15, 11.00 i 16.30. Jest to niedziela adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Mikosz Kazimiery.

2. Po Mszach świętych można nabyć świecę „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom„. Ofiara 5 złotych.

3. Roraty w dni powszednie o godzinie 16.30 Godzinki, o 17.00 Msza święta. Zapraszamy dzieci, młodzież, starszych na te nabożeństwa.

4. Dzisiaj po Mszach świętych zgłaszanie dzieci do chrztu świętego na dwa terminy, a więc na przyszłą niedzielę i na Święto świętego Szczepana. Konferencja dla rodziców i chrzestnych we czwartek o godzinie 16.00.

5. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Na Mszach świętych o godzinie 9.15 i 11.00 słowo Rektora naszego Seminarium głosi alumn naszego Seminarium.

6. Spowiedź przed I piątkiem do poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 16.00

7. I piątek miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża  Marii Rajter. Wieczorem roraty.

8. I sobota miesiąca, rano o godzinie 7.00 Msza święta i Nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Ziemiańskiej Kazimiery. Wieczorem roraty.

9.  W przyszłą  niedzielę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Porządek Mszy świętych: o godzinie 6.00 Godzinki o godzinie 6.30 Msza święta,  pozostałe Msze święte: 9.15. suma o godzinie 11.00 i po południu Msza święta o godzinie 16.30. Na godzinę 11.00 zapraszamy dzieci klasy II i rodziców na wręczenie poświęconych medalików.

10. W tym tygodniu pan organista kontynuuje  roznoszenie opłatków.  U sióstr zakonnych w opłatki zaopatruje się wyznaczona część Parafii. Przypominamy ze ofiary składane przy tej okazji to jest część wynagrodzenia za całoroczną pracę w naszym kościele.