OGŁOSZENIA – 06.12.2020

II Niedziela Adwentu

6.12.2020 r.

0. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin, o godz. 16.00 modlitwa różańcowa i zmiana Tajemnic Różańcowych adoruje róża Wniebowzięcia NMP.
1. Po Mszach świętych można nabyć świecę „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom„. Ofiara 5 złotych.
2. Roraty w dni powszednie o godzinie 16.30 Godzinki, o 17.00 Msza święta.
3. Dzisiaj w drugą niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony w Kościele w Polsce i w placówkach polonijnych Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Jego celem jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. Po Mszach św. zbiórka do puszki na ten cel.
4. We wtorek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Porządek Mszy świętych w Besku: o godz. 6.00 Godzinki o godzinie 6.30 Msza św., suma o godz. 10.00 i po południu Msza święta o godz. 17.00. W kościołach filialnych Msza święta o godz. 16.00.
5. Po Mszach św. w niedzielę pan organista rozprowadza opłatki wigilijne dla rodzin, które w ubiegłe lata odwiedzał w domach. U sióstr zakonnych w opłatki zaopatruje się wyznaczona część Parafii. Przypominamy, ze ofiary składane przy tej okazji to jest część wynagrodzenia za całoroczną posługę w naszym kościele.
6.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.