OGŁOSZENIA – 05.05.2019

3 Niedziela Wielkanocy

5.05.2019 r.

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godz. 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Zwiastowania NMP przełożona Maria Bacior.
2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
3. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych tradycyjnie zostały przygotowane przez Parafię plansze z wklejaniem fragmentów wizerunku MB Częstochowskiej. Nabożeństwa majowe w Besku o godz. 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16.00.
W kościołach filialnych nabożeństwo majowe prowadzą róże różańcowe w dni powszednie o godz. 18.00, a niedzielę po Mszy świętej.
4. W środę Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka. Osobę Solenizanta otaczamy naszą modlitwą.
5.W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dzieci, rodziców przed Pierwszą Komunią świętą, a o godz. 19.00 modlitwa majowa przy kapliczce ul. Długa – Zofia, Edward Szul.
6. W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00 Uroczystość Pierwszej Komunii świętej.
7.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty W tym tygodniu kościół i otoczenie kościoła sprzątają rodzice dzieci pierwszokomunijnych.