Ogłoszenia 02.02.2014

1. Dzisiaj święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej.  Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego  – modlimy się za osoby konsekrowane: siostry zakonne, zakonników. W naszej Parafii jest to Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – adoruje róża Mroczkowskiej Janiny.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest w połowie na Seminarium Duchowne, a w połowie na zakony klauzurowe.

3.  Dzisiaj po Mszach świętych zgłaszanie dzieci do Chrztu świętego na przyszłą niedzielę. Konferencja dla rodziców i chrzestnych we czwartek o godzinie 16.00.

4.  Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 16.00

5.  We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. We środę wspomnienie świętej Agaty – po Mszach świętych błogosławieństwo  wody i chleba.  O godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. I   czwartek miesiąca o godzinie 17.00 Godzina święta.

8. I  piątek miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja adoruje róża Pańczuk Anny.  Wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i adoracja. W kościołach filialnych Mymoniu i w Porębach – adoracja, spowiedź i Msza święta o godzinie 15.30.  Odwiedziny chorych od godziny 8.00.