Ogłoszenia 01.04.2018

1. WIELKANOC – Rezurekcja o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. w Besku: 9.15, 11.00, 16.00  bez Nieszporów.  Msza św. z procesją w Mymoniu i w Porębach o godz. 9.00.

2. Składka z Niedzieli Wielkanocnej przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3. Od Wielkiego Piątku rozpoczęła się Nowenna przed uroczystością Bożego Miłosierdzia, odprawiana jest  codziennie przed Mszą św. o godz. 18.00.

4. Dzisiaj rozpoczynamy oktawę Wielkanocy – Biały Tydzień, który przedłuża świętowanie Zmartwychwstania Pana Jezusa, dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętej w Besku: 7.30, 9.15, 11.00 i 16.00 bez Nieszporów. W kościołach filialnych w Mymoniu 8.30, w Porębach 10.00.

6. Od wtorku Msze św. wieczorowe o godz. 18.00.

7.  Składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia i świątyni na święta: księżom wikariuszom, panu kościelnemu, panu organiście, siostrom zakonnym za przygotowanie wystroju Ciemnicy i Grobu Pańskiego, ministrantom, lektorom, scholi, KSM, chórowi, parafiankom sprzątającym kościół, strażakom za wzorową służbę przy Grobie Pańskim, Policji i strażakom za zapewnienie bezpieczeństwa w czasie Parafialnej Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek, orkiestrze OSP w Besku za uświetnienie Rezurekcji, różom różańcowym, dzieciom, młodzieży za udział w adoracji, GOK w Besku i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób swoim talentem i pracą przyczynili się do godnego przeżycia tych świętych dni. Bóg zapłać!

8. W najbliższą  sobotę, 7 kwietnia, w wigilię Niedzieli Bożego Miłosierdzia w naszej parafii odbędzie się Wieczór Miłosierdzia. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18:00, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej adoracji. O godz. 20:30 nabożeństwo Drogi Światła przygotowane przez naszą młodzież. Zakończenie adoracji o godz. 21:30. Szczegółowy plan zamieszczony na plakatach w przedsionku kościoła. Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy. 

9. W przyszłą niedzielę – Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Mymoniu  o godzinie 12.00. Msza święta w Porębach będzie odprawiona o godzinie 10.00.

10. Tajemnice różańcowe w tym miesiącu róże  zmieniają sobie sami członkowie róż.