Życzenia Wielkanocne 2018

 Z okazji Świąt Wielkanocnych, kiedy słyszymy radosne świadectwo: „Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja!”, wszystkim, do których docierają te słowa tu w świątyni i na falach Internetu z naszej świątyni wraz z głosem rezurekcyjnych dzwonów, przekazujemy serdeczne życzenia pomyślności, by Zmartwychwstały Chrystus napełniał Was pokojem. Niech daje Wam drodzy Parafianie i mili Goście siłę do pokonywania trudności, obdarzając wszelkimi potrzebnymi łaskami i błogosławieństwem. Niech spotkanie z Nim w Poranek Wielkanocny umacnia waszą wiarę w Jego żywą obecność w Słowie Bożym i Sakramentach świętych. Niech zawsze prowadzi Was do spotkania z Nim w Eucharystii i w drugim człowieku.

     Wraz z księdzem Radosławem i księdzem Piotrem modlimy się, by mocą Chrystusowego Zwycięstwa każdy z Was odnosił zwycięstwo nad tym, co jest słabe w jego życiu i podążał naprzód z nadzieją w blasku Zmartwychwstania. 

                                                                                               Duszpasterze