Zmarła Genowefa Gil

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy Parafian, że dnia 29 listopada zmarła Genowefa Gil,Mama ks. Andrzeja Gila, proboszcza naszej Parafii.

 
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 1 grudnia 2016 r. w Kańczudze.
 
O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie ciała śp. Genowefy z kaplicy przedpogrzebowej (Rynek w Kańczudze) i przejście do kościoła parafialnego pw. św. Michała Archanioła, gdzie ok. godz. 11.10 rozpocznie się Msza św. pogrzebowa, po której nastąpi pochówek na miejscowym cmentarzu.

Dla osób które będą chciały wziąć udział w pogrzebie, będzie zorganizowany autokar. Prosimy wcześniej o dokonanie zapisu na listę w kancelarii parafialnej,do środy włącznie. Lista będzie zamknięta o godz. 18:00.Wyjazd  we czwartek o godz. 8:00 rano z parkingu pod kościołem.
 
Więcej informacji udzielają ks. wikariusze:
ks. Łukasz Heliniak 722 – 037 – 823
ks. Radosław Kwolek 607 – 269 – 308
koszt przejazdu wynosi 20 zł
 
Ks. Andrzejowi i całej Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia i otaczamy modlitwą.
 
Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci!