WOLONTARIAT W PARAFII

Wspólnota Matki Słowa z naszej parafii podjęła się zorganizowania wolontariatu na czas pandemii. Wolontariat jest skierowany w pierwszej kolejności do osób starszych, samotnych lub przebywających w izolacji. Osoba, która chciałaby poprosić o zrobienie zakupów czy wykupienie recepty może zadzwonić, po czym zaufana osoba z naszej parafii przyjdzie, aby pomóc. Takie wsparcie będzie realizowane tylko po otrzymaniu wcześniejszego zgłoszenia telefonicznego.

KOORDYNATOR WOLONTARIATU – p. Sandra Ziemiańska (tel. 667 337 129 – dzwonić w godzinach popołudniowych).
JAK SKORZYSTAĆ Z WOLONTARIATU?
  1. Zadzwonić pod podany numer do koordynatora wolontariatu.
  2. Zgłosić swoją potrzebę.
  3. Czekać na wolontariusza (UWAGA: wolontariuszem będą tylko osoby dorosłe z naszej parafii).