Wniebowstąpienie Pańskie 29.05.2022r.

Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą św. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 17.00.

Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha świętego.

We wtorek zakończenie nabożeństw majowych, od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe do NSPJ.

Pierwszy piątek miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża Matki Kościoła przełożona Stanisława Strachocka , wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo czerwcowe do NSPJ W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 16.00 spowiedź, nabożeństwo czerwcowe do NSPJ i Msza św.  Odwiedzanie chorych w Besku od godz. 8.00.

Od najbliższej soboty rozpocznie się w naszej Parafii:

Eucharystyczne nabożeństwo 40 godzinne

Parafia Besko

Sobota 4.06.2022 r.

Godz.  7.30  Msza św. z kazaniem na rozpoczęcie nabożeństwa i adoracja

Godz. 11.00  Msza św. z kazaniem i adoracja

Godz. 20.00  Nabożeństwo fatimskie

Niedziela 5.06.2022 r. Zesłanie Ducha świętego – Zielone Świątki

Godz.  7.30  Msza św. i adoracja

Godz.  9.15  Msza św. i adoracja

Godz. 11.00 Msza św. i adoracja

Godz. 16.00  Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ, zmiana tajemnic i  Msza św.

Poniedziałek 6.06.2022 r. Święto NMP Matki Kościoła

Godz.   7.30  Msza św. z kazaniem i adoracja

Godz. 11.00  Msza św. z kazaniem i adoracja

Godz. 18.00  Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ, Te Deum, i Msza św. i na zakończenie nabożeństwa eucharystycznego.

„ Wielbię Ciebie w każdym momencie żywy Chlebie nasz w tym sakramencie „

Niech słowa tej pieśni spełnią się w każdej rodzinie i w każdym sercu Parafianki i Parafianina!

PORZĄDEK ADORACJI

Eucharystyczne Nabożeństwo 40 – godzinne

godz.    7.30 – 14.00 – rodziny z dzielnic: Hrabeń, Zakącie

godz.  14.00 – 18.00 – rodziny z dzielnic: Frysztak, Cieplaki, Zapowiedź

godz.  18.00 – 20.00 – Adoracja prowadzona przez KSM

godz.   7.30 – 11.00 – rodziny z dzielnic: Sucha Wieś, POM, Pekum

godz. 11.00 – 16.00 – rodziny z dzielnic: Ogrody, Góry, Podgóry, Mymoń

godz.   7.30 – 14.00 – rodziny z dzielnic: Wola, Porzecze

godz. 14.00 – 18.00 – rodziny z dzielnic: Wieś, dzielnica od torów w stronę Poręb i Poręby

Drodzy Parafianie !

Niech ten święty czas, kiedy wielbimy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i rozważamy Dar jaki zostawił nam Pan Bóg,  będzie dla każdej rodziny naszej Parafii okazją do modlitwy i świadectwa naszej miłości do JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO przez liczny udział w nabożeństwach i adoracji. Szczęść Boże !

Program nabożeństwa i adoracji jest na stronie internetowej naszej Parafii  i wywieszony jest na tablicy ogłoszeń,  prosimy się z nim zapoznać.

W najbliższą sobotę w katedrze przemyskiej święcenia kapłańskie. Polecamy modlitwie księży neoprezbiterów.

KSM organizuje wyjazd na koncert uwielbieniowy: „Jednego Serca Jednego Ducha” w Boże Ciało. Zapisy u ks. Pawła.

W najbliższą niedzielę 5 czerwca 2022r. Parafia Milcza obchodzi Jubileusz 50 – lecia budowy kościoła i powstania Parafii. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem abpa Adama Szala o godz. 11.30. Proboszcz i Parafianie serdecznie zapraszają na tą Uroczystość.