REKOLEKCJE PRZED BIERZMOWANIEM

W dniach 15-16 marca młodzież naszej Parafii przeżywała swoje rekolekcje przygotowujące ich do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Kręte i wyboiste drogi życia młodzieży prostował mocą Bożego Słowa ks. Michał Szubra, któremu pomagała grupka animatorów pochodząca z naszej Parafii.
Pochylając się nad nowotestamentalnymi postaciami, które spotkały na swojej drodze Jezusa staraliśmy się dostrzegać Jego obecność w naszym codziennym życiu. Nasz pobyt w Strachocinie, w domu rekolekcyjnym prowadzonym przez Siostry Franciszkanki Rycerstwa Niepokalanej wypełniały różne wydarzenia, wśród których na szczególną uwagę zasługują spotkania z Siostrami zakonnymi, adoracja Najświętszego Sakramentu, Eucharystia oraz nabożeństwo przyjęcia do Rycerstwa Niepokalanej.
Pełni wdzięczności za dar błogosławionych rekolekcji obejmujemy swoją modlitwą wszystkich kandydatów do Bierzmowania i ich rodziny.