Rekolekcje – MIŁOŚĆ BEZ UMIARU

https://vimeo.com/143488509

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Besku

Głosi o. Wojciech Jędrzejewski OP

Plan rekolekcji

13.11. (piątek) – Msza św. o godz. 17.00 z homilią


ok. godz. 18.00 I konferencja na sali konferencyjnej w GOK 

14.11. (sobota) – Msza św. o godz. 17.00 z homilią


ok. godz. 18.00 II konferencja na sali w GOK

15.11. (niedziela) – Msze św. – 7.30, 9.15, 11.00, 16.30 z homilią
ok. godz. 17.45 III konferencja na sali w GOK

Wojciech Jędrzejewski – autor książek: „Z Bogiem na czacie", „Tęsknota, która rozszerza serce", „Miłość, która ocala", „Katecheta w ringu", „10 sposobów na głupotę własną", „Biblia Enter". Autor wielu artykułów dotyczących młodzieży, katechezy oraz styku duchowości i psychologii. Współtwórca witryny internetowej www.mateusz.pl. Jeden z prowadzących program Rozmównica w stacji religia.tv.
Do zakonu wstąpił w 1988. Święcenia kapłańskie przyjął 21 maja 1994[1]. Uzyskał tytuł zawodowy magistra teologii na podstawie pracy z teologii pokuty u św. Cypriana z Kartaginy. Prowadził zajęcia w Kolegium Dominikanów z katechetyki i teologii pastoralnej.
Przez sześć lat był duszpasterzem młodzieży w Warszawie. Następnie został duszpasterzem akademickim w Łodzi. Obecnie pracuje w Ośrodku kaznodziejskim.
Pracował w Radiu Plus i kanale Religia.tv. Obecnie prowadzi program "Boska uczta" w internetowej telewizji Boska TV. Publikacje m.in. w „Tygodniku Powszechnym”, „Więzi”, „Znaku”, „Gazecie Wyborczej” i „Życiu”. Autor publikacji ze styku duchowości i psychologii.