Rekolekcje KSM-u

Dla KSM-u czas ferii był okazją do wspólnego spędzenia czasu na rekolekcjach, które odbyły się w domu rekolekcyjnym w Zboiskach. W wydarzeniu uczestniczyło niespełna 30 osób. Rekolekcje były okazją, żeby móc na nowo wsłuchać się w Słowo Boże, jak również odpocząć i nabrać sił na nowe półrocze. Szczególnymi wydarzeniami podczas pobytu w Zboiskach była adoracja, na której uczestnicy pisali list do Pana Boga. W czasie jednej z nauk wszyscy mieli okazję wsłuchać się w świadectwo nawrócenia pewnego młodego człowieka, a w odpowiedzi na wszystkie usłyszane treści w czasie ostatniej Mszy świętej KSM-owicze wyznali w swoim sercu, że chcą, aby Jezus Chrystus był Jedynym Panem ich całego życia. Choć pogoda nie dopisywała, kilka osób znalazło odwagę, by w przerwie po obiedzie wybrać się na spacer po Pogórzu Bukowskim. Poniżej znajduje się kilka zdjęć z tej wyprawy (pozostałych zdjęć z rekolekcji nie udostępniono).