Pogrzeb ks. Szczepana Semenowicza

W czwartek, 13 grudnia br., zmarł ks. Szczepan Semenowicz, wikariusz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie.

 

EKSPORTA: piątek, 14 grudnia 2018r. o godz. 17.00 w rodzinnej parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Besku.

POGRZEB: sobota, 15 grudnia 2018 r. o godz. 11.00 w rodzinnej parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Besku.

Ks. Szczepan Semenowicz urodził się 23 grudnia 1978 r. w Besku. Po ukończeniu studiów w przemyskim WSD, przyjął święcenia kapłańskie 15 maja 2005 r. Pracował jako wikariusz w Rudołowicach, Głębokiem, Łopuszce Wielkiej, Czarnej k. Ustrzyk, Michałówce i Niebieszczanach Pomagał duszpastersko w parafii pw. św. Józefa Sebastiana Biskupa w Przemyślu, pełniąc jednocześnie funkcję kapelana w szpitalu w Przemyślu. Od 25 sierpnia 2017 roku był wikariuszem parafii Radymno pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, a od 1 lipca tego roku rezydentem.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci!