OGŁOSZENIA – 15.03.2020

III Niedziela Wielkiego Postu

15.03.2020 r.

1. Dzisiaj 15 marca w kaplicy u sióstr felicjanek od godz. 8.00 do 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazji Patrona domu świętego Józefa. Siostry serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.
2. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w Besku o godz. 16.00. Adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska, w przyszłą niedzielę adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofia Szul.
W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godz. 10.00.
3. Od ubiegłego wtorku trwa Nowenna przed Uroczystością św. Józefa.
4. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. To okazja, by w tym szczególnym czasie polecać naszą Ojczyznę, parafię i nasze rodziny. Zakończy się ona modlitwą różańcową o godz. 20.30, Apelem Jasnogórskim i błogosławieństwem. Podczas adoracji będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. 
5. W czwartek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców.
6. W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy św. o godz. 7.00, po południu o godz. 17.00.
W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Porębach o godz.16.00, a w Mymoniu o godz. 17.00.
7. Zakończyła się peregrynacja obrazu Jezu ufam Tobie w naszej Parafii, trwała od 22 kwietnia 2017 roku. Było to duchowe przygotowanie do Misji świętych wszystkich rodzin naszej Parafii, które będą w dniach 19 – 26 kwiecień 2020 roku. Obecnie prosimy Parafian o modlitwę w intencji Misji św.
8. Gazetki Amicus, paschaliki i baranki wielkanocne wyłożone są na stoliku pod chórem. Składając ofiarę można je nabyć wychodząc z kościoła. 
9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.