Ogłoszenia Zesłanie Ducha świętego 5.06.2022r.

Dzisiaj możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie: „O Stworzycielu Duchu przyjdź…

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Od wczoraj w naszej Parafii trwa Eucharystyczne Nabożeństwo 40-godzinne, a oto program:

Niedziela 5.06.2022 r. Zesłanie Ducha świętego – Zielone Świątki

Godz.  7.30  Msza św. i adoracja

Godz.  9.15  Msza św. i adoracja

Godz. 11.00 Msza św. i adoracja

Godz. 16.00  Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ, zmiana tajemnic i  Msza św.

Poniedziałek 6.06.2022 r. Święto NMP Matki Kościoła

Godz.   7.30  Msza św. z kazaniem i adoracja

Godz. 11.00  Msza św. z kazaniem i adoracja

Godz. 18.00  Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ, Te Deum, i Msza św. i na zakończenie nabożeństwa eucharystycznego.

PORZĄDEK ADORACJI

Eucharystyczne Nabożeństwo 40 – godzinne

godz.   7.30 – 11.00 – rodziny z dzielnic: Sucha Wieś, POM, Pekum

godz. 11.00 – 16.00 – rodziny z dzielnic: Ogrody, Góry, Podgóry, Mymoń

godz.   7.30 – 14.00 – rodziny z dzielnic: Wola, Porzecze

godz. 14.00 – 18.00 – rodziny z dzielnic: Wieś, dzielnica od torów w stronę Poręb i Poręby

Drodzy Parafianie !

Niech ten święty czas, kiedy wielbimy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i rozważamy Dar jaki zostawił nam Bóg  będzie dla każdej rodziny naszej Parafii okazją do modlitwy i świadectwa naszej miłości do JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO przez liczny udział w nabożeństwach i adoracji.  Szczęść Boże !

Program nabożeństwa i adoracji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Parafii prosimy się z nim zapoznać.

Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej.

We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

W najbliższą niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

Dziękujemy muzykom za to, że tak jak w ubiegłym roku we wszystkie niedziele miesiąca maja na pół godziny przed nabożeństwem majowym zagrali koncert pieśni maryjnych. Bóg zapłać!