OGŁOSZENIA – ZESŁANIE DUCHA ŚW. (23.05.2021)

Zesłanie Ducha świętego

23.05.2021 r.

1. Dzisiaj możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie: „O Stworzycielu Duchu przyjdź…
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.
3. Od wczoraj w naszej Parafii trwa Eucharystyczne Nabożeństwo 40-godzinne.
4. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.
5. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
6. Informujemy Parafian że, 29 czerwca 2021r. będzie zbiórka elektrośmieci w naszej Parafii na pomoc polskim misjonarzom na całym świecie. Prosimy Parafian o pakowanie elektrośmieci i w tym dniu tj. 29 czerwca przywieść do godziny 12.00 na parking koło kościoła parafialnego w Besku.
7. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.