OGŁOSZENIA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 24.05.2020

1. Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zachęcamy Parafian do modlitwy za nowych diakonów wyświęconych dzisiaj dla naszej archidiecezji.
2. Jutro tj. w poniedziałek zapraszamy do kościoła w Besku na godz.18.00 wszystkich rodziców – dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej w tym roku, będą ogłoszone wszystkie bardzo ważne decyzje dotyczące Pierwszej Komunii Świętej w tym szczególnym roku w naszej Parafii.
3, W ostatni piątek rozpoczęła się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha świętego, Nowenna i Nabożeństwa majowe w dni powszednie w kościele Besku o godz.18.00.
4. Od najbliższej soboty rozpocznie się w naszej Parafii:
Eucharystyczne nabożeństwo 40 godzinne
i
Spowiedź wielkanocna
Drodzy Parafianie!
Przez ostatni długi czas nie mogliśmy być w naszej świątyni z przyczyn od nas niezależnych – teraz Opatrzność Boża daje nam trzy dni, aby w najbliższą sobotę skorzystać ze Spowiedzi Wielkanocnej i nacieszyć się Jezusem Eucharystycznym na prywatnej adoracji.
Wykorzystajmy owocnie ten czas dla życia doczesnego ale i dla szczęśliwej wieczności !
5. W najbliższą sobotę w katedrze przemyskiej święcenia kapłańskie. Polecamy modlitwie księży neoprezbiterów.
6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożone ofiary.