Ogłoszenia parafialne 8.05.2022r.

 4 Niedziela Wielkanocy

Dzisiaj o godzinie 12.00 Uroczystość Pierwszej Komunii św. Dzieci następnie obchodzą sobie Biały Tydzień. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarowanie daru ołtarza – kapy liturgicznej. Bóg zapłać!

Maj. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych zostały przygotowane przez Parafię plansze z wklejanie kwiatów do obrazu św. Rodziny. W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.

W piątek od godz. 16.00 spowiedź dzieci przed Pierwszą Rocznicą Komunii świętej oraz uczniów klasy ósmej przed Bierzmowaniem ich rodziców, chrzestnych i świadków bierzmowania.

W sobotę 14 maja w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie bierzmowanie dla uczniów klasy ósmej z Parafii Besko o godz. 17.00. Dojazd prywatnymi samochodami.

W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00 rocznica Pierwszej komunii św. dla dzieci klasy czwartej.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzicom których dzieci dzisiaj przyjmują Pierwszą Komunię św., a na najbliższą sobotę prosimy rodziców dzieci które w najbliższą niedzielę będą obchodzić rocznicę Pierwszej Komunii św.

Koło Gospodyń i Beskowianki zapraszają na majówki przy kapliczkach w soboty o godz. 19.00:

– 14 maja – Krystyna, Władysław Rysz – ul. Południowa

– 21 maja – Dorota, Maciej Zeliaś – ul.  Hrabeńska

– 28 maja – Janina Suwała ul. Hrabeńska