Ogłoszenia parafialne 7.11.2021 r.

32 Niedziela zwykła 7.11.2021 r.
Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofia Szul.
Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
Jutro w poniedziałek 8 listopada Mszy św. wieczorowej nie będzie ze względu na kapłańską kongregację rejonową w Sanoku.
W czwartek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Zapraszamy Parafian na Uroczystości Powiatowe – Mszę świętą w Besku o godzinie 14.00 a po niej apel poległych i złożenie wieńców na cmentarzu parafialnym w Besku, przy obelisku upamiętniającym poległych żołnierzy pierwszej i drugiej wojny światowej.
 Na chrzcielnicy są wyłożone kartki wspominkowe na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy.
Ogłoszenie grzecznościowe Zwracamy się do Parafian z serdeczną prośbą, aby, gdy przyjdzie czas usunięcia z grobów żywych kwiatów po uschnięciu,  to bardzo prosimy oddzielić części plastikowe jak: doniczka, folia czy szarfa       i wrzucić do kontenera na to przeznaczonego, natomiast części organiczne, jak zwiędłe kwiaty wraz z korzeniami i ziemią złożyć za kontenerami. Ułatwi        to pracę i oszczędzi koszty usuwania odpadów z cmentarza. Za zrozumienie i zastosowanie się do tej prośby serdecznie dziękujemy.