Ogłoszenia parafialne 6.03.2022r.

1 Niedziela Wielkiego Postu

Słowa Ojca Świętego Papieża Franciszka:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków!
Wy, jako pierwsi, wsparliście Ukrainę, otwierając swoje granice, swoje serca i drzwi swoich domów dla Ukraińców uciekających przed wojną. Hojnie ofiarujecie im wszystko, czego potrzebują, by mogli żyć godnie, pomimo dramatu obecnej chwili.
Jestem Wam głęboko wdzięczny i z serca Wam błogosławię!

 Dzisiaj Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w Besku o godz. 16.00. Adoruje róża Matki Bożej Różańcowej przełożona Beata Hedesz w przyszłą niedzielę adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Anna Szul. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza św. w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godz. 10.00.

 Od czwartku rozpoczęliśmy w Archidiecezji PrzemyskiejNowennę za kapłanów oraz o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne za przyczyną św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.

We wtorek Dzień Kobiet modlimy się w intencji kobiet.

W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy św. o godz. 7.00, po południu o godz. 17.00. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej i Komunia św. w Porębach o godz. 16.00, a w Mymoniu o godz. 17.00.

Taca z dzisiejszej niedziel przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 Za tydzień składka do puszek na misje ad gentes.

Po Mszach świętych można nabyć świece paschaliki przygotowane przez Caritas. Wielkanocne Dzieło Pomocy Chorym i Niepełnosprawnym. Caritas rozprowadza paschaliki na stół świąteczny. Ofiary 10 zł za paschalik. Równocześnie Caritas dziękuje za przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Caritas.