Ogłoszenia parafialne 5.09.2021r.

• 23 Niedziela zwykła
  • 5.09.2021 roku

1. Dzisiaj przypada Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Matki Bożej Różańcowej przełożona Beata Hedesz.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3. W poniedziałek o godzinie 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

3. We wtorek  godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

4. W środę przypada Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszki na pomoc dla Afgańczyków przybyłych do Polski.

6. Po Mszach św. można nabyć płytę nagraną przez naszą scholę, ofiary przeznaczone są na pomoc chrześcijanom w Libanie.

1.  Wspólnota Matki słowa rozpoczyna nowy rok formacji i zaprasza na wtorek na Mszę św. Spotkanie wszystkich chętnych.
  2.  Ks. Paweł zaprasza młodzież KSM-u na pierwsze spotkanie formacyjne w sobotę po Mszy św. wieczorowej.
  3.  W czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie ministrantów.