Ogłoszenia parafialne 30.01.2022r.

4 niedziela zwykła

Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 16.00.

W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

We środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Porządek Mszy świętej w Besku: rano 7.30, suma 10.00,          po południu o 17.00.  Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic.  W kościołach filialnych Msze święte z poświęceniem gromnic będą odprawione:  Mymoń – 16.00, Poręby – 16.00. W tym dniu modlimy się za osoby konsekrowane, a taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

 Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17.00 Godzina święta i Msza święta.

W pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża Wniebowzięcia NMP przełożona Agata Mroczkowska, wieczorem o godz. 17.00 Msza św. i adoracja. Chorych w Besku nie będziemy odwiedzać – mogą przyjąć Komunię św. duchowo. W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach o godz. 15.00 spowiedź, adoracja i Msza św.

Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Zwiastowania NMP przełożona Maria Bacior, wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – adoruje róża Matki Teresy z Kalkuty przełożona Kazimiera Kasperkowicz.