Ogłoszenia parafialne 29.08.2021 r.

22  Niedziela zwykła

29.08.2021 rok

 1. Decyzją księdza arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Adama Szala posługę duszpasterską w naszej Parafii zakończyli księża wikariusze: ks. Radosław Kowolek i ks. Rafał Szykuła, serdecznie dziękujemy za gorliwą pracę nad uświęceniem naszych dusz. Posługę rozpoczynają księża: ks. Paweł Bajger i ks. Artur Ochab. Życzymy nowym kapłanom wiele radości kapłańskiej w pracy duszpasterskiej w naszej Parafii. Odchodzących i przychodzących kapłanów polecamy modlitwie parafian.
 2. Od poniedziałku spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca rano i wieczorem przed Mszą św.
 3. W poniedziałek o godzinie 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
 4. Spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego we wtorek od godziny 16.00. Prosimy rodziców, aby przypomnieli dzieciom o spowiedzi.
 5. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 6. W środę w kościele w Besku o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy również rodziców, nauczycieli i wychowawców na wspólną modlitwę.
 7. W środę w kościele w Mymoniu o godz. 10.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy również rodziców, nauczycieli i wychowawców na wspólną modlitwę.
 8. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 9. Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18.00 Godzina święta.
 10. Pierwszy piątek miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża Matki Bożej Bolesnej przełożona Maria Kornasiewicz, wieczorem o godzinie 18.00 Msza święta i adoracja. W kościołach filialnych w Porębach i Mymoniu o godz. 15.30 adoracja, spowiedź i Msza święta. Chorych w Besku będziemy odwiedza od godz. 8.00.
 11. Pierwsza sobota miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Matki Bożej Częstochowskiej przełożona Helena Folcik. Wieczorem o godz. 20.00 wieczór fatimski.
 12. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Matki Bożej Różańcowej przełożona Beata Hedesz.

 

Drodzy parafianie. Dzisiaj po Mszy św. można nabyć płytę którą w minionym roku nasza młodzieżowa schola wraz z  dodatkowymi gośćmi pracowali nad wydaniem swojej płyty. Nagranie odbyło się w studio nagraniowym, a sama płyta została profesjonalnie wydana. Zwracamy się z gorącą prośbą, gdyż młodzież zdecydowała, że ofiary ze sprzedaży przekaże chrześcijanom w Libanie, którzy obecnie doświadczają skrajnego ubóstwa. Zachęcamy do nabycia tej cegiełki dla siebie bądź na prezent. Ofiara za płytę to min. 20zł. W imieniu chrześcijan z Libanu dziękujemy za wsparcie.