Ogłoszenia parafialne 26.12.2021 r

Święto Świętej Rodziny

W poniedziałek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek święto św. Młodzianków męczenników o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

We piątek 31 grudnia Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie Starego Roku w Besku, Mymoniu i w Porębach o godz.16.00.

   W ostatni dzień roku, tj. w piątek, 31 grudnia 2021 r., na terenie Archidiecezji Przemyskiej, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, który jednocześnie zobowiązuje korzystających z dyspensy do złożenia ofiary na misje.

W sobotę 1 stycznia 2022 – Nowy Rok –  Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek Mszy świętych – w Besku: 7.30, 9.15, suma o 11.00     i po południu o 16.00 bez Nieszporów. W Mymoniu 8.30, w Porębach o 10.00.

W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna – od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża św. Marty przełożona Maria Szyndler.

Za udekorowanie naszej świątyni na święta – dziękujemy: panu kościelnemu, Józefowi Winiarskiemu, Marcinowi Semenowiczowi, siostrom zakonnym, pracownikom Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Besku, GOK w Besku – a ministrantom, lektorom, scholi, orkiestrze OSP w Besku, panu organiście za przygotowanie liturgii na święta. Bóg zapłać! Słowa wdzięczności kierujemy do parafianek, które na szydełku przygotowały ozdoby choinkowe w takiej ilości że ozdobiono nimi jedną choinkę. Bóg zapłać!

Pod chórem wyłożona jest w woreczkach kreda i kadzidło na poświęcenie na Trzech Króli, ofiary składane do puszki przy nabywaniu przeznaczone są na dalsze prace w salkach katechetycznych. Ofiary dobrowolne.