Ogłoszenia parafialne 26.09.2021 r.

26  Niedziela zwykła 26.09.2021 roku

 

Od jutra nabożeństwa popołudniowe w kościele parafialnym w Besku będą odprawiane o jedną godzinę wcześniej, czyli o godz. 17.00.
Spowiedź święta przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano    i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi prosimy we środę od godziny 16.00.
W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
We wtorek o godz. 17.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Pierwszy piątek miesiąca. Rano o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do NSPJ, adoruje róża Królowej Polski przełożona Maria Kasperkiewicz. Chorych w Besku odwiedzamy od godz. 8.00. W Porębach i Mymoniu o godz. 15.00 nabożeństwo różańcowe, spowiedź i Msza św.
Od piątku rozpoczyna się miesiąc październik, a zatem rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe – za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie będzie organizowany konkurs dla dzieci z losowaniem figurek Matki Bożej w tym roku konkurs ten rozpocznie się w najbliższy piątek. W kościołach filialnych różaniec codziennie w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.
Pierwsza sobota miesiąca. Rano o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Matki Miłosierdzia przełożona Teresa Marchel. Wieczorem o godz. 19.00 ostatni w tym roku wieczór fatimski.
W przyszłą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin o godzinie 16.00 – procesja różańcowa do pięciu ołtarzy i zmiana tajemnic różańcowych.
Lista klas szkolnych czy grup parafialnych prowadzących różaniec w kolejne dni miesiąca października w naszym kościele wywieszona jest w przedsionku kościoła, prosimy się z nią zapoznać.