Ogłoszenia parafialne 24.04.2022r.

II Niedziela po Wielkanocna

Dzisiaj – Niedziela Miłosierdzia Bożego. W Besku Msze święte odprawione będą: 7.30, 9.15. suma o godz. 11.00 a po południu o godz. 16.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta. Odpust w Mymonu o godz. 11.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. odpustowa o 12.00. Msza św. w Porębach będzie odprawiona o godz. 10.00.

Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszki na potrzeby Caritas.

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

W poniedziałek Mszy św. wieczorowej nie będzie ze względu na rejonową kongregację kapłańską w Sanoku..

We wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Patrona Polski, przeniesiona z 23 kwietnia ze względu na Oktawę Wielkanocy, o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W przyszłą Niedzielę Niedziela Adoracyjna. Od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godz. 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic.

Zachęcamy muzyków, aby tak jak w ubiegłym roku w święta i niedziele miesiąca maja na pół godziny przed nabożeństwem majowym zagrali koncert pieśni maryjnych z balkonu nowego kościoła.