Ogłoszenia parafialne 22 Niedziela zwykła 28.08.2022r.

Decyzją księdza arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Adama Szala posługę duszpasterską w naszej Parafii zakończył ksiądz wikariusz ks. Artur Ochab, serdecznie dziękujemy za gorliwą pracę nad uświęceniem naszych dusz. Posługę wikariusza rozpoczął ks. Piotr Dytko. Życzymy nowemu wikariuszowi wiele radości kapłańskiej w pracy duszpasterskiej w naszej Parafii. Posługę katechetyczną – 8 lat w naszej Parafii zakończyła siostra Klara. Serdecznie dziękujemy siostrze za gorliwą posługę w naszej Parafii.

Od poniedziałku spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca rano i wieczorem przed Mszą św.

W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego we środę od godz. 16.00. Prosimy rodziców, aby przypomnieli dzieciom o spowiedzi. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek w kościele w Besku o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy również rodziców, nauczycieli i wychowawców na wspólną modlitwę.

W czwartek w kościele w Mymoniu o godz. 10.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy również rodziców, nauczycieli i wychowawców na wspólną modlitwę.

Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 Godzina święta.

Pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża Św. siostry Faustyny przełożona Maria Mroczkowska, wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych w Porębach i Mymoniu o godz. 15.30 adoracja, spowiedź i Msza święta. Chorych w ten piątek nie będziemy odwiedzać, ponieważ będą odwiedzani w czasie Odnowienia Misji św.

Pierwsza sobota miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Wniebowzięcia NMP przełożona Agata Mroczkowska. Wieczorem o godz. 20.00 wieczór fatimski.

W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Adoracyjna, od godz.12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii, o godz.16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Zwiastowania NMP przełożona Maria Bacior.

Z radością informujemy Parafian, że nasza Parafianka siostra zakonna Maria Piotra od Wcielenia – nazwisko rodowe Alicja Łusik w ostatni piątek 26. Sierpnia 2022r. złożyła śluby wieczyste w Zgromadzeniu Wspólnoty Sióstr Niepokalanej Matki Wielkiego Zawierzenia (Siostry Zawierzanki) w Bliznem. Polecamy naszą rodaczkę modlitwie Parafian.

Drodzy Parafianie za dwa tygodnie rozpocznie się w naszej Parafii Besko – Odnowienie Misji świętych prowadzonych przez ojców Redemptorystów. Program jest umieszczony na stronie internetowej Parafii Besko. Prosimy o modlitwę o błogosławione owoce Misji świętych dla wszystkich Parafian.

Drodzy parafianie. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele filialnym w Mymoniu Msza św. z okazji 70-lecia istnienia Straży Pożarnej w Mymoniu. Po Mszy św. dalsza część uroczystości strażackich na którą serdecznie zapraszają organizatorzy.