Ogłoszenia parafialne 2.01.2022 r.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

2.01.2022 r.

Dzisiaj Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godz. 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża św. Marty przełożona Maria Szyndler.

Kolęda w kościele w Besku – I tak do kościoła zapraszamy rodziny z dzielnic na:

–  Dzisiaj 2 stycznia 2022 roku na godzinę 11.00 rodziny z dzielnic: Wola, Hrabeń. Wieś i rodziny do torów i do Wisłoka

– 9 stycznia 2022 roku na godzinę 11.00 rodziny z dzielnic: dzielnica od torów w stronę Porąb, Zapowiedź, Góry i Podgóry

– 16 stycznia 2022 roku na godzinę 11.00 rodziny z dzielnic: Sucha Wieś, POM Pekum, Porzecze, Zakącie, Frysztak, Cieplaki, Ogrody

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona Seminarium Duchowne w Przemyślu.

W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W środę o godz.17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na wszystkich Mszach świętych w Besku.

Porządek Mszy świętych w Besku: rano 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 15.00 bez Nieszporów. W kościołach filialnych Msze św. będą odprawiane z poświęceniem kredy i kadzidła: w Mymoniu o godz. 8.30    i w Porębach o godz. 10.00.

Ofiary złożone na tacę w dniu Trzech Króli przeznaczone są na Misje święte.

Pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża św. siostry Faustyny przełożona Maria Mroczkowska. Wieczorem o 17.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach o godz. 15.00: adoracja, spowiedź i Msza św. Chorych w Besku w tym miesiącu nie będziemy odwiedzać.

W sobotę po Mszy św. wieczorowej koncert kolęd przygotowany przez scholę parafialną. Zapraszamy.

Za tydzień w niedzielę Chrztu Pańskiego kończy się czas Bożego Narodzenia.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.15  i 11.00 Program kolędników misyjnych. Ofiary zbierane po Mszy św. przeznaczone na misje święte.

Pod chórem wyłożona jest w woreczkach kreda i kadzidło na poświęcenie na Trzech Króli, ofiary składane do puszki przy nabywaniu przeznaczone są na dalsze prace w salkach katechetycznych.