Ogłoszenia parafialne 13 Niedziela zwykła 26.06.2022r.

Jutro w poniedziałek 27 czerwca Święto NMP Nieustającej Pomocy – odpust parafialny. Rano Msza św. z kazaniem o godzinie 7.30, uroczysta suma o godzinie 11.00 na którą zapraszamy dzieci do sypania kwiatów oraz dzieci klasy trzeciej w strojach pierwszokomunijnych, Parafianki w strojach ludowych – po sumie procesja eucharystyczna Po południu Msza św. z kazaniem o godzinie 18.00.

We środę 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych w Besku: rano 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 18.00. W kościołach filialnych Msza św. w Porębach i w Mymoniu o godzinie 17.00. Taca z tej uroczystości przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. W tym dniu modlimy się w intencji ks. Pawła naszego wikariusza.

W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych do NSPJ.

Pierwszy piątek miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska. W najbliższy piątek nasza Parafia Besko została wyznaczona przez diecezję, aby zorganizować modlitwę o powołanie kapłańskie i zakonne. Zachęcamy Parafian do modlitwy w tej intencji. W świątyni parafialnej ta intencja będzie przedstawiona Panu Bogu po porannej Mszy św. a o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prowadzona od godz. 16.00 do 17.00 przez KSM, a od godz. 17.00 do 18.00 przez Akcję Katolicką i Domowy Kościół o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo do NSPJ. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 16.00 spowiedź, adoracja i Msza św.  Odwiedzanie chorych w Besku od godz. 8.00.

Pierwsza sobota miesiąca rano o godzinie 7.00 msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża św. Anny przełożona Janina Suwała, wieczorem o godzinie 20.00 – Wieczór fatimski.

W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Anna Szul.

Dziękujemy Parafianom za złożenie ofiar na prace przy naszej świątyni. Bóg zapłać!